£ 9,50/h

Dam pracę w Anglii od zaraz na magazynie z napojami bez języka Birmingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2017 07:17

Propozycja zatrudnienia w Birmingham od zaraz na magazynie hurtowni z napojami. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii z zakwaterowaniem bezpłatnym dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejscowość: Birmingham, Anglia

Pensja: 9,50 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • przyjmowanie towarów na magazyn
  • obsługa wózka paleciaka
  • konfekcjonowanie i komisjonowanie
  • przygotowywanie zamówień i odstawianie ich na rampę do załadunku

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem oraz brak nałogów
  • sumienność, rzetelność, punktualność
  • możliwość pracy na zmiany
  • samodzielność i zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na do końca bieżącego roku
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na cały okres umowy

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji na poniższy adres kontaktowy:
ogłoszenie@wygasło

wyświetleń: 1621, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 522598ed5a2b474c