£ 420/tyg brutto

Dam pracę w Anglii bez języka na magazynie odzieżowym od zaraz Leicester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leicester
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 27 maja 2018 01:35

Chętnie zatrudnimy na magazynie odzieżowym z Leicester dla 2 kandydatów bez znajomości języka. Praca w Anglii możliwa od zaraz przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Leicester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zarobki: około 420 GBP za tydzień brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie dystrybucyjnym odzieży znanej marki
  • zadaniem pracownika będzie przyjmowanie dostaw, rozmieszczanie towaru oraz kompletowanie zamówień
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się metkowaniem, zakładaniem zabezpieczeń oraz przygotowywaniem paczek do wysyłki

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • pracowitość i uczciwość
  • mile widziana znajomość języka
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • status osoby niekaranej
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane terminowo raz w tygodniu na konto
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • pomoc polskiego konsultanta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia można wysyłać na adres:

jobs-4You@englandmail.com

W tytule wiadomości proszę napisać „magazyn Leicester 12/05/2018″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-leicester-2018/

Nr ogł.: 2125aff4089985ed