£ 9,50 brutto/h

Dam pracę w Anglii bez języka na magazynie hurtowni słodyczy od zaraz Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 13 maja 2020 19:53

Na magazynie hurtowni słodyczy poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Luton bez znajomości języka dla magazynierów z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego oraz skanera, a polega na kompletowaniu kartonów ze słodyczami dla sklepów detalicznych.

Wymagania:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na magazynie;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność  na 3 miesiące albo dłużej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie;
  • zakwaterowanie w cenie 45 GBP na tydzień;
  • próbną umowę na 3 miesiące, a potem stałe zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą;
  • pomoc przy załatwianiu formalności, np. NIN, zwrot podatku oraz tłumaczenia;
  • międzynarodowy zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: greatjob2020@fastmail.co.uk z podaniem tytułu: „Słodycze Luton 05/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-slodyczy-luton-uk/

Nr ogł.: 7115ebc1b21cb79b

2 komentarze aby “Dam pracę w Anglii bez języka na magazynie hurtowni słodyczy od zaraz Luton”

  1. Robert Puchlowski dn. 14 czerwca 2020 @ 12:34

    Szukam pracy mam uprawnienia c+e

  2. witam wraz z zona mamy roczne doswiadczenie pracy na magazynie w anglii jestesmy 3 lata bardzo chcielibysmy podjac prace u panstwa obecnie przebuwamy w londynie prosimy o szybka odpowiec i kontakt

Zostaw odpowiedź do rafal