£ 8,50-9,50 godz.

Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji kosmetyków dla par bez języka Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leeds
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2019 01:53

Fabryka z Leeds poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Anglii na produkcji kosmetyków. Oferta także dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeds.

Wynagrodzenie: 8,50 – 9,50 GBP brutto na godz. w zależności od kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych, które dotyczą przygotowywania i pakowania kosmetyków;
  • obsługa maszyn produkcyjnych, ustawianie na taśmie pustych tub, przeprowadzanie kontroli jakości kosmetyków, pakowanie, zdejmowanie z taśmy oraz paletowanie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sprawność manualna;
  • dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 35 GBP na tydzień od osoby albo 50 GBP na tydzień od pary;
  • legalne warunki zatrudnienia;
  • szkolenie wprowadzające oraz trening;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • opiekę polskojęzycznych pracowników, gdyż zespół stanowią także Polacy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: jobs4you@mail.co.uk z tytułem wiadomości: „Produkcja kosmetyków, Leeds 08/2019″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/przy-tasmie-praca-anglia-dla-par-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-w-leeds-uk/

Nr ogł.: 9865d60128b8e0f4

2 komentarze aby “Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji kosmetyków dla par bez języka Leeds”

  1. Witam bardzo zainteresowała mnie ta praca na produkcji w Leeds przy produkcji kosmetykow, chcialabym się dowiedzieć czy to jest aktualna oferta pracy.

  2. Witam bardzo zainteresowała mnie ta praca na produkcji w Leeds przy produkcji kosmetykow, chcialabym się dowiedzieć czy to jest aktualna oferta pracy numer telefonu 516 434 298

Zostaw odpowiedź do Gosia