SEK 24 500/mc

Dam fizyczną pracę w Szwecji od zaraz bez języka Malmö sortowanie odzieży

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Malmö
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2018 20:24
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie odziezy uzywanej praca 2018 5i

Propozycja ciekawej, fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu odzieży. Zakład z Malmö zatrudni kandydatów bez znajomości języka szwedzkiego.  Mamy 5 wolnych stanowisk dla osób pracowitych, dokładnych i odpowiedzialnych.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Malmö, Szwecja.

Pensja miesięczna: 24 500 SEK.

Wakaty: 5

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie odzieży z podziałem na jakość, rodzaj itp.;
  • kontrolowanie jakości odzieży i innych tekstyliów;
  • pilnowanie porządku;
  • kierownik może zlecać też inne zadania.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • spostrzegawczość;
  • sprawność manualna;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • zdolność do szybkiej nauki;
  • samodyscyplina;
  • wytrzymałość;
  • mile widziana znajomość trendów oraz umiejętność odróżniania tkanin.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat na zmiany;
  • umowę na szwedzkich zasadach;
  • rozpoczęcie od zaraz;
  • stałą pracę dla najlepszych;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 SEK miesięcznie od osoby;
  • dokładne szkolenie wstępne.

Aplikacje:

CV i LM wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi prosimy wysyłać pod adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

Istnieje konieczność podpisania umowy w biurze w Gdyni. Nie ma możliwości podpisania jej korespondencyjnie. Nie zwracamy kosztów podróży.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-malmo/

Nr ogł.: 9565c067f4be6062

2 komentarze aby “Dam fizyczną pracę w Szwecji od zaraz bez języka Malmö sortowanie odzieży”

  1. Witam jestem z trójmiasta proszę o podanie adresu biura i kontaktu tel na email.Pozdrawiam

  2. Witam mieszkam w Malmö szukam pracy proszę o kontakt jeśli nadal kogoś potrzebujecie.