€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej Numansdorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Numansdorp
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski, Holenderski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 27 października 2019 16:29

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Holandii dla Polaków przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Numansdorp dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Numansdorp.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego albo holenderskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na przynajmniej 8 tygodni;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę, która jest zgodna z CAO;
  • stabilne oraz legalne zatrudnienie;
  • 38 godzin pracy w tygodniu;
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu;
  • pracodawca zapewnia transport oraz służbowe zakwaterowanie;
  • opiekę polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV na adres: biuroradom@euroservices.com.pl

Koniecznie trzeba również załączyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-od-zaraz-numansdorp-2/

Nr ogł.: 6865db572297f368

1 odpowiedź aby “Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej Numansdorp”

  1. moge podiac prace 535502540

Zostaw odpowiedź do praca