€ 9,75 EUR/h brut

Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka od zaraz Beilen sortowanie odzieży

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Beilen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 13 września 2018 18:02

Bez znajomości języka zatrudnimy osoby w Beilen przy sortowaniu odzieży. Fizyczna praca w Holandii od zaraz na dobrych warunkach finansowych. Zapewniamy zakwaterowanie! Szukamy osób odpowiedzialnych i uczciwych.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Beilen.

Stawka za godzinę: 9,75 EUR/h.

Start: 17.09.2018.

Obowiązki pracownika:

  • sortowanie odzieży pod względem jakościowym;
  • układanie towaru na paletach;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od 17.09;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialność;
  • sprawność;
  • samodyscyplina i dobre zorganizowanie;
  • zręczność i spostrzegawczość;
  • miła aparycja i bezkonfliktowość;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • dodatki za pracę zmianową;
  • wypłaty raz na tydzień;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu – pomoc w formalnościach w tym wyrobienie BSN;
  • dostęp do dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Aplikacje:
Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych biur:

Opole – opole@abpraca.pl

Kielce – kielce@abpraca.pl

Bydgoszcz – bydgoszcz@abpraca.pl

Lublin – lublin@abpraca.pl

lub do aplikowania przez stronę:

abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-do-sortowania-odziezy-w-holandii-m-k/

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Należy załączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-od-zaraz-bez-jezyka-beilen-sortowanie-odziezy/

Nr ogł.: 6875b9a760f7bada