DKK 120-140 godz.

Dam fizyczną pracę w Danii od zaraz przy sortowaniu paczek bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2019 02:03

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Danii przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie w Kopenhadze bez znajomości języka dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 120 – 140 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu paczek na magazynie firmy logistycznej;
  • praca na hali przy taśmociągu;
  • pracownik będzie rozładowywał przesyłki, zabezpieczał je, przesortowywał oraz ponownie załadowywał.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • dobre zdrowie;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • duńską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • odprowadzanie składek przez pracodawcę;
  • możliwość skorzystania z urlopu;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK na mc w hotelu robotniczym;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/63/19

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-od-zaraz-kopenhaga/

Nr ogł.: 2505df277299e8e7

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.