£ 9,50/h brutto

Dam fizyczną pracę w Anglii bez języka sortowanie paczek od zaraz Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 3 stycznia 2018 02:47

Firma logistyczna z Luton posiada wakat na stanowisku sortowacza paczek. Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu dla chętnych bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Sortowacz paczek – pracownik fizyczny w firmie logistycznej

Miejscowość: Luton, Anglia

Pensja: 9,50 GBP na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zadania o charakterze fizycznym, polegające na ręcznym sortowaniu paczek kurierskich
  • praca przy rozładunku i załadunku przesyłek

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • zręczność manualna
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Anglii

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 40 GBP od osoby tygodniowo
  • przyjazną atmosferę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM.

Adres kontaktowy: ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 2505, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8315a4644292e75e

1 odpowiedź aby “Dam fizyczną pracę w Anglii bez języka sortowanie paczek od zaraz Luton”

  1. Proszę o kontakt.

Zostaw odpowiedź do Robert