PLN 4200 netto/mc

Czechy praca od zaraz na produkcji lamp samochodowych bez języka Nowy Jiczyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Nowy Jiczyn
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 marca 2022 21:52

Dla Polaków możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji lamp samochodowych. Zatrudnienie w Nowym Jiczynie dla pracowników produkcji bez znajomości języka czeskiego. Pracodawca zapewnia transport do pracy każdego dnia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowy Jiczyn.

Wynagrodzenie: 4200 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji lamp samochodowych oraz przednich i tylnych reflektorów;
  • pracownik będzie montował drobne elementy i obsługiwał maszyny;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów (kontrola wizualna);
  • zatrudnienie na 3 zmiany po 8 godzin.

Wymagania:

  • zręczność;
  • odpowiedzialność;
  • samodzielność;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość otrzymania bonusu oraz wypracowania nadgodzin;
  • darmowy dojazd do/z pracy;
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce – koszt posiłku waha się od 25 do 50 CZK;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • 25 dni urlopu w roku;
  • czeską umowę;
  • pełny etat;
  • czyste i nowoczesne miejsce pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

kamila.jedrzejak@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 031

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-bez-jezyka-produkcja-lamp-samochodowych-od-zaraz-nowy-jiczyn/

Nr ogł.: 95362339b3a1f519