€ 11,45 brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech sortowanie odzieży bez języka 2019 Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 maja 2019 17:55

Fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej od zaraz. Zatrudnienie 2019 w Cottbus bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę na miejscu oraz dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 11,45 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielna praca w pozycji stojącej przy taśmie;
  • zadaniem będzie ręczne sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • bez problemów zdrowotnych, dobry wzrok;
  • miele widziane będzie doświadczenie;
  • rzetelność, zdyscyplinowanie, samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dużym atutem będzie umiejętność rozróżniania materiałów;
  • bez nałogów;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dokładne przeszkolenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pakiet odzieży służbowej;
  • pomoc polskiego rezydenta i przez pierwszy tydzień praca pod jego opieką;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • na miejscu darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem odpowiedniego tytułu: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-cottbus-2019/

Nr ogł.: 915cd59c74037e2

7 komentarzy aby “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech sortowanie odzieży bez języka 2019 Cottbus”

  1. Witam jesteśmy z koleżankami zainteresowane oferta pracy

  2. sortowanie odzieży używanej Cottbus dn. 16 maja 2019 @ 19:31

    Jestem zainteresowana praca moge wyjechac od zaraz

  3. Rafał i Agnieszka dn. 27 maja 2019 @ 10:00

    Witam wraz z żoną jesteśmy zainteresowani. Mieszkamy w Gubinie nr tel. 509 905 705

  4. Witam 3 dziewczyny z okolicy Gubina są zainteresowane ofertą pracy w Cottbus.Pozdrawiam

  5. Julita Wnuk dn. 24 czerwca 2019 @ 12:53

    Jesteśmy z bratem zainteresowani

  6. Witam. 3 osoby (2 chłopaków i dziewczyna) są zainteresowane pracą od zaraz, proszę o odpowiedź.

  7. Anna (praca Cottbus) dn. 14 listopada 2019 @ 10:45

    Witam 2 osoby zainteresowane pracą w cottbus mieszkamy blisko granicy

Zostaw odpowiedź do Rafał i Agnieszka