€ 13,50 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu zabawek Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2022 19:07

Tymczasowe zatrudnienie w Essen bez znajomości języka niemieckiego dla pakowaczy. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu zabawek. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji zabawek;
  • zadaniem będzie zdejmowanie zabawek z taśmy produkcyjnej oraz przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • energiczność;
  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zaletą będzie pełna mobilność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • szkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki i premie;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o wysyłanie zgłoszeń (mogą być w języku polskim) na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: pakowanie zabawek 2022/Essen

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-zabawek-od-zaraz-w-essen/

Nr ogł.: 145634ebce2da565