€ 1920/m-c brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie RTV Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 28 marca 2018 01:25

Dostępna od zaraz opcja pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówionych towarów. Zatrudnimy chętnie w hurtowni RTV z Düsseldorf osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 1920 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na nowoczesnym magazynie ze sprzętem RTV
  • głównym zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień składanych przez internet

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • ważny dokument potwierdzający niekaralność
  • świetna organizacja czasu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność oraz zaradność
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • możliwość przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • dopłaty do obiadów
  • zamieszkanie w pokoju 2-osobowym za 150 euro lub 250 za pojedyncze lokum

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych z CV oraz LM na adres:

zuver-cv@consultant.com

W tytule należy wpisać „magazyn RTV/03/2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-2018-bez-jezyka-na-magazynie-z-rtv-dusseldorf/

Nr ogł.: 4855ab5892236a5e

2 komentarze aby “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie RTV Düsseldorf”

  1. Poszukuję pracy w raz z koleżanka na stałe
    Rozpoczęcie pracy od zaraz

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Potrzebne są 2 osoby????

Zostaw odpowiedź do Domini