€ 10,61 na godz.

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu batoników Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Leerdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2020 17:18

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Holandii przy pakowaniu batoników do pudełek. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Leerdam dla pakowaczy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 10,61 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował batoniki do pudełek, przeprowadzał kontrolę jakości (mi.in. sprawdzał daty ważności do spożycia na opakowaniach), a także naklejał etykiety na opakowania.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii;
  • dojazd do pracy na terenie Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online wraz z dostępem do dokumentów;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu pracy w wysokości 150 Eur;
  • pakiet startowy w wysokości 120 PLN, który zawiera: poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu. słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: szybiak@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75 albo wysyłać aplikacje poprzez stronę: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001704-pakowanie-batonikow/

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-batonikow-leerdam/

Nr ogł.: 8675e67ac6dcb407