£ 9/h brutto

Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz dla par na produkcji kosmetyków Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 8 września 2017 07:27

Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka na produkcję kosmetyków w fabryce z Liverpoolu. Oferta atrakcyjnej pracy w Anglii skierowana do Polaków. Zakwaterowanie będzie zapewnione.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Liverpool, Anglia

Zarobki: 9 GBP na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • obecnie poszukiwane są osoby do przeprowadzania kontroli jakości oraz wspierający przy pakowaniu i zdejmowaniu gotowych produktów z taśmy

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie w hotelu robotniczym
  • pościel
  • przeszkolenie o pomoc we wdrożeniu się w obowiązki

Aplikacja:
Zgłaszać się można za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość zatytułowaną: „produkcja kosmetyków” prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:

ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 15759ab34ef7f9b5

3 komentarze aby “Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz dla par na produkcji kosmetyków Liverpool”

  1. Jestem zainteresowana ogłoszeniem proszę o kontakt w sprawie pracy pod numerem telefonu +447414120220

  2. Dzień dobry
    Jestem zainteresowana pracą +44775119563
    Pozdrawiam

  3. Natalia Ziółkowska dn. 7 czerwca 2019 @ 17:03

    Witam jestem zainteresowana praca z koleżanka mamy po 17 lat i jesteśmy pracowite i sumienne

Zostaw odpowiedź do karolina