SEK 28000 brutto/mc

Bez znajomości języka praca Szwecja dla par pakowanie kosmetyków od zaraz, Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 września 2020 19:12

Dla par aktualna od zaraz tymczasowa praca w Szwecji przy pakowaniu kosmetyków pielęgnacyjnych i kontrolowaniu jakości. Zatrudnienie w Sztokholmie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 28 000 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy zakładzie, który produkuje wysokiej klasy kosmetyki pielęgnacyjne;
  • kontrolowanie jakości, wykładanie szklanych słoiczków na linię produkcyjną, a potem zdejmowanie ich i wkładanie do opakowań kartonowych;
  • pracodawca bardzo ceni sobie pracę ręczną;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • punktualność;
  • niezawodność;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • bez j. szwedzkiego, ale z komunikatywnym j. angielskim.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę od zaraz;
  • zatrudnienie również dla par;
  • szwedzką umowę na 6 miesięcy;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskiego współpracownika;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc od osoby za miejsce w pokoju dwuosobowym albo 6000 SEK za pokój dla pary;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres e-mail: arbetsmedlet2020@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2020

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-sztokholm/

Nr ogł.: 6385f636fe0a479d