SEK 143 brutto/h

Bez znajomości języka praca Szwecja na produkcji soków od zaraz Västerås

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Västerås
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 21:05

Pracodawca z Västerås szuka od zaraz chętnych do pracy w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji soków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Västerås.

Wynagrodzenie: 143 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z zakresu BHP oraz z obsługi urządzeń produkcyjnych, a zlecane zadania zostaną dokładnie omówione;
  • pracownik będzie obsługiwał oraz mył urządzenia i przygotowywał produkty do produkcji, czyli mył, sortował, pakował;
  • wystawianie na taśmę psutych opakowań itp.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dokładność;
  • precyzyjność i samodzielność;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • udział w szkoleniu na miejscu, które będzie trwało kilka dni;
  • umowę próbną, a dla najlepszych pracowników opcja przedłużenia zatrudnienia;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja soków, Västerås, od grudnia 2019

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-sokow-od-zaraz-vasteras/

Nr ogł.: 7495de95eb8af12d