NOK 152,40 brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz produkcja pizzy fabryka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 października 2021 22:43

Fabryka z Bergen szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji pizzy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 152,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych zadań przy produkcji pizzy oraz innych dań mrożonych;
  • pracownik będzie brał udział w procesach produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pakowanie, a także samodzielne porcjowanie składników itp.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej;
  • solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • norweską umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • środki ochrony osobistej;
  • bezpieczne miejsce pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-bergen/

Nr ogł.: 4586179abc19c7a2