€ 9,33 na godz.

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz na produkcji ciastek fabryka Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Harderwijk
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 maja 2019 19:45

Do podjęcia praca w Holandii na produkcji ciastek. Zatrudnienie w fabryce aktualne od zaraz również bez znajomości języka. Oferta z Harderwijk dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Harderwijk.

Wynagrodzenie: 9,33 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie oraz paletowanie opakowań z ciastkami, a także magazynowanie ich oraz przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie swoich obowiązków;
  • siła oraz wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziana będzie podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • praca w systemie trzyzmianowym;
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt;
  • gwarancja godzin – 148 godzin miesięcznie;
  • ubezpieczenie w cenie 83,63 Eur za cztery tygodnie;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 50 Eur na tydzień;
  • pensja wypłacana co 4 tygodnie z możliwością wzięcia zaliczki;
  • stawka wynagrodzenia 9,33 Eur na godz bez wiekówki.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres: anna@holandiajobs.pl z tytułem wiadomości: CIASTKA albo można dzwonić pod numer telefonu: +48 790 833 585 (w godz. od 9 do 17).

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-w-fabryce-ciastek-bez-wiekowki-harderwijk/

Nr ogł.: 1665ce270a899ad3