DKK 145/h brutto

Bez znajomości języka praca Dania od zaraz Aalborg na produkcji chemii gospodarczej

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2018 23:39

Chętnie zatrudnimy w fabryce z Aalborg pracowników bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii możliwa jest od zaraz na produkcji i przy pakowaniu artykułów chemii gospodarczej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudniania: Aalborg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 145 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją chemii gospodarczej – płynów do prania, tabletek do zmywarek itp.
  • zadaniem pracownika będzie obsługa i konserwacja urządzeń oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na produkcji
  • świetne zorganizowanie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na pół roku
  • szybkie uczenie się
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność i sumienność
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie na cały etat
  • pracę na cały etat
  • zamieszkanie w cenie 3500 DKK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV oraz dopiskiem „skr /45/18 imię i nazwisko” należy wysyłać na adres e-mail:

Sikker@execs.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-chemii-gospodarczej-od-zaraz-aalborg/

Nr ogł.: 6955b82f11559761

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.