£ od 9,80 brutto

Bez znajomości języka praca Anglia na produkcji czekolady od zaraz w Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leeds
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2022 22:06

Propozycja podjęcia bez znajomości języka pracy w Anglii na produkcji czekolady 2022. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Leeds dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeds.

Wynagrodzenie: od 9,80 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadania będą przydzielane elastycznie w zależności od zapotrzebowania;
  • zadaniem może być wykonywanie zadań przy taśmie;
  • pracownik będzie przygotowywał nadzienia do czekolad i czekoladek smakowych;
  • pracownik może również zostać skierowany do działu pakowania.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • bezkonfliktowość i otwartość;
  • brak uzależnień;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie dla najlepszych pracowników;
  • płatne zakwaterowanie – 3 km od miejsca pracy;
  • brak opłat wstępnych przy rekrutacji;
  • deputaty w postaci produktów firmy – maksymalnie do 2 kg;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Leeds 08/2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-czekolady-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-leeds-uk-2022/

Nr ogł.: 632630d0b9ca70fc