NOK 165 bruttto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz magazyn obuwia Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 maja 2022 23:04

Zatrudnienie w Stavanger na magazynie hurtowni obuwia od zaraz. Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla dyspozycyjnych magazynierów przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika magazyniera;
  • zbieranie oraz pakowanie zamówień, a także przyjmowanie i rozładowywanie dostaw, obsługa urządzeń, cykliczne wykonywanie inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • zdolność do poszukiwania rozwiązań;
  • pełna samodzielność;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • energiczność;
  • komunikatywność;
  • bezkonfliktowość;
  • wydajność;
  • mile widziane przynajmniej dwa lata doświadczenia;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny;
  • zatrudnienie na jednej zmianie;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • możliwość pobierania zaliczek;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • opcję podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie odpłatne.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider 06/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/na-magazynie-obuwia-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hurtownia-stavanger/

Nr ogł.: 7566283f8cfd178a