NOK 166 - 178 godz.

Bez znajomości języka Norwegia praca przy pakowaniu wędlin od zaraz w Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Sarpsborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 19:26

Zatrudnienie w Sarpsborg dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla Polaków przy pakowaniu wędlin. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 178 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w zakładzie mięsnym;
  • zadania będą wykonywane przy taśmociągu;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem wędlin krojonych, przeprowadzaniem wizualnej kontroli jakości oraz obsługiwaniem maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • punktualność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • atutem będzie doświadczenie jako pakowacz żywności albo pracownik produkcji;
  • mile widziana znajomość zasad BHP oraz HACCP;
  • szybkie tempo pracy;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 6000 NOK na mc od pary albo 4000 NOK na mc od osoby;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • płatny urlop;
  • pracę na czas określony z opcją jej przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2021 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-sarpsborg/

Nr ogł.: 320618aaf93a8fca