DKK 156,60 brutto/h

Bez znajomości języka na produkcji zabawek praca Dania od zaraz w Odense 2021

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2021 19:48

Zatrudnienie fabryce z  Odense bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Aktualna od zaraz praca w Danii dla Polaków na produkcji zabawek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 156 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca przy linii produkcyjnej;
  • zatrudnienie na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych;
  • zadaniem pracownika będzie składanie/montowanie elementów, a także dbanie o wysoką jakość;
  • pracownik będzie także zajmował się poprawkami oraz pakowaniem;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • mile widziana pełna mobilność;
  • odpowiedzialne, sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • duńską umowę;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego w siedzibie firmy;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK na mc od osoby.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy kierować na adres e-mail: aplikacja@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/03/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-zabawek-oferta-pracy-w-danii-bez-jezyka-od-zaraz-odense-2021/

Nr ogł.: 896600074be7ee00