€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka na produkcji czekolady praca Holandia od zaraz fabryka Vaassen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Vaassen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 16 marca 2023 21:08

Fabryka z Vaassen potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Holandii 2023. Zatrudnienie na produkcji czekolady bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vaassen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • realizowanie zadań przy produkcji czekolady;
  • zadaniem będzie obsługa maszyn pakujących.

Wymagania:

  • mile widziane własnego zakwaterowanie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy w Holandii;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku albo na produkcji spożywczej.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem albo samochodem służbowym;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • pomoc polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Holandii mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-produkcja-czekolady-fabryka-vaassen/

Nr ogł.: 708641366e2e1597