€ 10,83 brutto/h

Bez języka Holandia praca w Bredzie przy pakowaniu słodyczy od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Breda
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2020 17:53

Przy pakowaniu słodyczy poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla pakowaczy w Bredzie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Breda.

Wynagrodzenie: 10,83 € brutto na godz., czyli 9,85 € podstawy + stałe dodatki zmianowe (po 5 tygodniach 10,90 € brutto na godz., a po 10 tygodniach – 11,12 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem słodyczy;
  • praca w kilkuosobowych grupach przy stołach albo przy linii;
  • praca na dwie zmiany.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • bezpłatny transport do pracy z miejsca zakwaterowania;
  • wsparcie koordynatorów;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • 250 € premii za każde przepracowane 6 miesięcy oraz możliwość otrzymywania kolejnych podwyżek oraz premii;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • 40 godzin lub więcej pracy w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie 96 € na tydzień;
  • ubezpieczenie w cenie 24,82 € na tydzień.

Aplikacja:

Zgłaszać się można od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 – 17:00 pod numerami telefonu:

  • 0048 61 250 4 250;
  • 0031 47 578 8 114 z Niderlandów;
  • 0032 28 087 3 30 z Belgii;
  • 00420 51 781 0 280 z Czech.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-breda-2020/

Nr ogł.: 6955f1ed82a20d04