€ 1480 netto/mc

Bez znajomości języka fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu odzieży od zaraz Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 29 grudnia 2021 20:02

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży. Zatrudnienie w Utrechcie dla dyspozycyjnych pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 1480 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprawdzanie stanu przychodzących ubrań;
  • pracownik będzie sortował użyteczne materiały oraz utylizował odpady i nieużywaną odzież.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • bez języka holenderskiego, ale ze znajomością języka angielskiego;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • prawo jazdy;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • 40 godzin pracy tygodniowo;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju z dostępem do Internetu;
  • auto służbowe, a także zwrot kosztów podróży;
  • rekompensata kosztów dojazdu z zagranicy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: jobs@orangejobs.nl lub można zadzwonić pod numer telefonu: 0031 294 28 70 27 albo 0048 71 716 62 37

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-utrecht/

Nr ogł.: 22861cc822c3e0a0