€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka fizyczna praca w Holandii od zaraz sortowanie odzieży Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Wormerveer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 00:50
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie odziezy uzywanej praca 2018 4i

Zakład z Wormerveer od zaraz zatrudni Polaków do sortowania odzieży. Fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego dla osób solidnych, zmotywowanych i energicznych. Pracodawca oferuje zakwaterowanie.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Wormerveer, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Opis pracy:
pracownicy na tym stanowisku zajmują się sortowaniem odzieży używanej ze względu na określone kategorie. Konieczne jest przestrzeganie zasad BHP obowiązujących na magazynie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na produkcji;
  • zdolność do szybkiej nauki;
  • dobry stan zdrowia – brak alergii, astmy;
  • spostrzegawczość i zręczność;
  • dostępność na jak najdłuższy okres;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • prawo jazdy kat.B;
  • zaangażowanie w obowiązki.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o holenderską umowę;
  • atrakcyjne zarobki;
  • zakwaterowanie i codzienne dojazdy do pracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie stanowiskowe;
  • przyjazną atmosferę.

Rekrutacja:
CV prosimy wysyłać pod adres:

biuroradom@euroservices.com.pl z dopiskiem w temacie: SORTOWANIE.

Prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-fizyczna-od-zaraz-sortowanie-odziezy-uzywanej-bez-jezyka-wormerveer/

Nr ogł.: 2675be0a0c265ae2