DKK 145 brutto/h

Bez znajomości języka Dania praca w Aalborg produkcja detergentów od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2020 19:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Aalborg bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Aalborg.

Wynagrodzenie: 145 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w nowoczesnej fabryce przy produkcji detergentów;
  • wykonywanie zadań na różnych etapach produkcji;
  • pracownik będzie dbał o ciągłość produkcyjną, kontrolował maszynowe napełnianie opakowań produktem, a także zamykał opakowania i pakował je.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • nie jest wymagany j. duński, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • zaletą będzie czynne prawo jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem;
  • solidne i sumienne wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • pracę na zmiany;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • umowę na 6 miesięcy;
  • zapoznanie z obowiązkami i wsparcie na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK na mc od osoby w pokoju dwuosobowym albo 7000 DKK na mc za miejsce w samodzielnej kawalerce.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail: sikker2020@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: skr/36/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-w-aalborg/

Nr ogł.: 6775f2c329f46029