SEK 145/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Szwecji Sztokholm od zaraz na magazynie z częściami samochodowymi

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 14 listopada 2017 08:04

Hurtownia części samochodowych ze Sztokholmu posiada wakat na stanowisku magazyniera. Oferta pracy w Szwecji aktualna od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: 145 SEK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z częściami dla branży samochodowej
  • kompletowanie produktów pod zamówienia składane przez stronę internetową

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • komunikatywność
  • mile widziane hobby motoryzacyjne
  • kreatywność
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • buty ochronne z metalowymi noskami

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie odpłatne 4000 SEK miesięcznie
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia umowy na stałe
  • bardzo dobre zarobki
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną:
„Magazyn z częściami samochodowymi – Sztokholm”

prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:

ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 11959ff2af937707

3 komentarze aby “Bez znajomości języka dam pracę w Szwecji Sztokholm od zaraz na magazynie z częściami samochodowymi”

  1. Praca magazyn dn. 16 listopada 2017 @ 19:03

    Witam jestem zainteresowany ta praca posiadam własne auto obecnie mieszkam w Angli lecz chce się wyprowadzić do Szwecji

  2. Jakub Nowakowski dn. 18 listopada 2017 @ 13:48

    Jestem zainteresowany praca prosiłbym o kontakt mailowy.

    Mam 19 lat. Mieszkam w Szwecji posiadam person numer. Jestem dostępny od zaraz

  3. Witam na jaki adres można wysłać cv

Zostaw odpowiedź do Praca magazyn