SEK 145/h

Bez znajomości języka dam pracę w Szwecji od zaraz produkcja napojów dla par Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2017 04:50

Oferujemy możliwość zatrudnienia dla par w Göteborgu na produkcji napojów. Ogłoszenie pracy w Szwecji 2018 dla Polaków bez znajomości do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejscowość: Göteborg, Szwecja
Start: od zaraz
Wynagrodzenie: 145 SEK na godzinę pracy brutto

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie nadzoru nad procesem produkcyjnym
  • dbanie o odpowiednią jakość i przestrzeganie należytych norm w procesach produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • duże zaangażowanie
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie w cenie 2300 SEK miesięcznie od osoby
  • opieka polskiego rezydenta i tym samym wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na adres:

e-mail: ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 7545986617706cc3

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka dam pracę w Szwecji od zaraz produkcja napojów dla par Göteborg”

  1. Michał dn. 1 lutego 2018 @ 15:31

    Witam byłbym zainteresowany pracą proszę o kontakt pod numerem tel. +48510107340

Zostaw odpowiedź do Michał