€ 10,90 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu lodów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2017 06:22
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-lodow-pakowanie-przy-tasmie

Od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech 2018 przy pakowaniu lodów na produkcji w Hamburgu. Zatrudnienie dla par w fabryce bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji / pakowacz

Miejsce pracy: Hamburg

Zarobki: 10,90 euro brutto/h

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Praca na linii produkcyjnej w fabryce lodów polegająca w głównej mierze na pakowaniu gotowych wyrobów do opakowań wykonanych z kartonu.

Wymagania:

  • chęć do pracy w niskiej temperaturze
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • książeczka sanepidu do wglądu

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na cały czas trwania umowy
  • wsparcie agencji na miejscu przy wszystkich formalnościach
  • terminowe wypłaty należności
  • brak opłat wstępnych przy rekrutacji

Osoby zainteresowane i spełniając wymagania proszone są o pilne przesłanie swojego CV.

email: ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 760598150d205bc6