€ 1860 brutto mc

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu ciastek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 16:29

Do pracy w Niemczech od zaraz potrzebni pakowacze przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w Düsseldorf aktualne także bez znajomości języka. Oferta dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowcza.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1860 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy linii produkcyjnej, a zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn oraz pakowanie kruchych ciastek;
  • obowiązkiem będzie też magazynowanie produktów.

Wymagania:

  • sprawność manualne;
  • dobra  kondycja fizyczna;
  • sumienność;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • szybkość i zręczność;
  • samodzielność w wypełnianiu zadań;
  • mile widziane osoby, które mają własnych samochód na wyjazd;
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatnie w pensjonacie w cenie 200 – 250 Eur miesięcznie;
  • pomoc przy zorganizowaniu odpłatnego przejazdu do Niemiec;
  • możliwość rozwijania się;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pakow/a5/04/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dusseldorf/

Nr ogł.: 705cbf081ff2ffa

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu ciastek Düsseldorf”

  1. Grzegorz dn. 3 maja 2019 @ 15:50

    Witam jesteśmy małżeństwem poszukującym pracy za granicą na dłuższy okres czasu jesteśmy gotowi do wyjazdu od 19.05.2019 jesteśmy punktualni, zdyscyplinowani iszybko się uczymy, sumiennie wykonujemy pracę. Oboje pracowaliśmy na podobnych stanowiskach za granicą. Interesuje nas tylko wspólna praca z zakwaterowaniem. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przesyłamy swoje CV z tą wiadomością na Państwa adres mailowy.
    Grzegorz 692586422
    Katarzyna 660143341
    Pozdrawiamy G. K Moździoch