€ 13,50 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie AGD od zaraz Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2020 19:10

Hurtownia z Berlina szuka od zaraz chętny do pracy w Niemczech na magazynie AGD. Oferta 2020 dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako tzw. prawa ręka magazyniera;
  • rozładowywanie dostaw, pakowanie zamówionych towarów, zbieranie zamówień, a także transportowanie towarów wewnątrz magazynu;
  • przeważnie jest to obsługa dużych, hurtowych zamówień oraz przygotowywanie produktów na paletach.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie finansowe;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • niemiecką próbną umowę o pracę z opcją przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: arbeitbeiuns2020@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/01/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-berlin-2020/

Nr ogł.: 2595e1f28a201f32

2 komentarze aby “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie AGD od zaraz Berlin 2020”

  1. Witam jestem zainteresowany ta praca lecz na wskazany email nie moge wyslac wiadomosc. Email nie dostepny.
    Prosze o kontakt na email.
    pozdrawiam Tomek

  2. DARIUSZ JACHOWSKI dn. 24 lutego 2020 @ 17:24

    jestem zainteresowany panstwa oferta posiadam niemieckie uprawnienia na wozki prosze o kontakt 696083882 dariusz jachowski