€ 13-14,50 brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech magazyn odzieży od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2022 22:47

Hurtownia z Kolonii szuka od zaraz dyspozycyjnych magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie odzieży bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 13,00 – 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie i kontrolowanie;
  • współpracowanie z innymi działami;
  • rozładowywanie dostaw;
  • robienie cyklicznych przeliczeń towarów;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • dokładność;
  • autem będzie doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 260 € na mc;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • niemiecką umowę.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Magazyn odzieżowy Kolonia 12/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-koln/

Nr ogł.: 146639ce39017b2c