€ 11,25 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii produkcja detergentów od zaraz Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Nijmegen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2022 20:13

Fabryka z Nijmegen szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii na produkcji detergentów. Zatrudnienie dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nijmegen.

Wynagrodzenie: 11,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji stojącej przy taśmie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych do napełniania pojemników.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na pół roku;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • uczciwość;
  • dokładne i rzetelne wykonywanie zadań;
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód, aby dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zwrot kosztów za wykonanie testu na Covid-19 i mile widziane osoby zaszczepione.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: detergenty Nijmegen 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-w-nijmegen/

Nr ogł.: 90863879d74d4302