Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

€ 13,61 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii pakowanie batoników od zaraz Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Leerdam
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Wymagane języki obce: Oferta bez znajomości języka
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Własne zakwaterowanie
  • Opublikowany: 15 lutego 2024 17:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu batoników. Zatrudnienie w Leerdam dla pakowaczy bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zwrot kosztów za dojeżdżanie do pracy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 13,61 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie batoników do pudełek;
  • kontrolowanie jakości produktów, np. dat ich ważności;
  • etykietowanie opakowań.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy;
  • bez języka holenderskiego, ale ze znajomością języka angielskiego na poziomie min. A1.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zwrot kosztów za dojeżdżanie do pracy;
  • pracę w systemie trzyzmianowym;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Holandii, mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

martyna.kujawa@covebo.pl albo należy zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 061 886

Źródło: https://praca-holandia24.pl/ogloszenia/przy-pakowaniu-batonikow-od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-leerdam/

Nr ogł.: 71965ce1d7dc52c6

Zostaw odpowiedź