PLN 2200-3300/m-c

Bez znajomości języka Czechy praca od zaraz przy pakowaniu elektroniki Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 15 marca 2018 08:12

Poszukujemy kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia do zatrudnienia w zakładzie z Brna. Atrakcyjna praca w Czechach możliwa jest od zaraz przy pakowaniu sprzętów elektronicznych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Brno, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 2200 do 3300 PLN za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości sprzętów elektronicznych za pomocą narzędzi diagnostycznych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem oraz sprawdzaniem towarów

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub czeskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność rozróżniania kolorów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • początkowo umowę na okres 6 miesięcy
  • darmowy posiłek w ciągu dnia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Czech
  • atrakcyjne zarobki
  • premie za wydajność
  • darmowe zamieszkanie oraz dojazdy do pracy
  • zwrot poniesionych kosztów transportu z Polski
  • szkolenia dla pracowników
  • pomoc konsultantów
  • pracę z ubezpieczeniem oraz świadczeniami
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie w systemie zmianowym

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, możliwy jest kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem:

0048 (61) 250-4-250

Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

wyświetleń: 1561, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5595aaa001db1912