CZK od 13500 netto

Bez znajomości języka Czechy praca na magazynie elektroniki od zaraz Kutná Hora

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Kutna Hora
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 20:30

Z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia od zaraz pracy w Czechach na magazynie z elektroniką. Oferta z Kutná Hora bez znajomości języka i atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Kutna Hora.

Wynagrodzenie: od 13 500 CZK netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało pakowanie gotowych produktów z branży elektronicznej;
  • praca w pozycji stojącej, na zmiany, pełen etat z możliwością wyrobienia nadgodzin.

Wymagania:

  • zaradność, samodyscyplina;
  • dokładne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • samodzielność;
  • możliwość pracy w weekendy oraz godzinach nadliczbowych;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • najpierw umowę szkoleniową, a potem umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • dobre warunki finansowe – 3300 PLN netto;
  • 320 PLN netto dodatku za naukę;
  • po przejściu okresu próbnego dopłata do własnego mieszkania, która wynosi ok. 500 PLN netto;
  • bezpłatny transport oraz zakwaterowanie blisko miejsca pracy;
  • pomoc koordynatorów oraz tłumaczy.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu:

+48 536 709 801 albo wysyłając aplikację na adres: michal.kowalczyk@manuvia.pl

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-kutnej-horze/

Nr ogł.: 3635d10f174af15e