PLN od 3000/m-c

Bez znajomości języka Czechy praca dla par od zaraz produkcja spojlerów samochodowych, Moravská Třebová

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Moravská Třebová
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2018 02:17

Dostępna od zaraz oferta pracy w Czechach dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnimy chętnie pary w fabryce z Moravská Třebová na produkcji  spojlerów samochodowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Moravská Třebová, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 3000 PLN za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcja spojlerów samochodowych dla znanych na rynku producentów aut
  • zadaniem pracownika będzie montaż spojlerów

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • zręczność
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Czechach
  • dobry wzrok
  • sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • transport z Kielc
  • zamieszkanie na miejscu
  • prawo do płatnego urlopu w wymiarze 25 dni
  • ubrania dla pracowników
  • miłą atmosferę w zespole
  • dopłaty do posiłków
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • atrakcyjne zarobki oraz premie
  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

czapla@ascaripoland.pl

Możliwy jest kontakt pod numerem: 535-913-399

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-dla-par-na-produkcji-spojlerow-samochodowych-od-zaraz-bez-jezyka-moravska-trebova/

Nr ogł.: 4095ad1edc434e3c