£ od 8,80/h br

Bez języka Anglia praca 2019 od zaraz produkcja telewizorów dla par Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leeds
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 6 marca 2018 02:57

Poszukujemy osób bez znajomości języka angielskiego do zatrudnienia w fabryce z Leeds. Atrakcyjna oferta pracy w Anglii 2019 dla par na produkcji telewizorów LCD (montaż przy taśmie).

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Leeds, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,80 GBP za godzinę brutto dla osób bez znajomości języka oraz 10,50 GBP dla pracowników posługujących się językiem angielskim

Liczba miejsc: 6 osób lub 3 pary

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu elementów telewizorów przy taśmie produkcyjnej
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości na ostatnim etapie oraz kompletowanie zestawów z kablami, pilotem, gwarancją i podstawką
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace na magazynie, układanie towaru na paletach oraz przygotowywanie do wysyłki

Wymagania:

  • gotowość pracy na zmiany
  • zdolności manualne
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy z elektroniką
  • zdolność pracy w zespole
  • atutem będzie znajomość języka
  • możliwość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące

Oferujemy:

  • pracę w znanej na rynku firmie
  • atrakcyjne zarobki
  • szansę na stałą umowę
  • możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • zamieszkanie w cenie 180 GBP miesięcznie od osoby lub 250 GBP za parę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

jobs-4You@englandmail.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja LCD Leeds + imię i nazwisko″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-na-produkcji-telewizorow-lcd-bez-jezyka-w-fabryce-z-leeds-2018/

Nr ogł.: 4145a97c49223942

1 odpowiedź aby “Bez języka Anglia praca 2019 od zaraz produkcja telewizorów dla par Leeds”

  1. Produkcja lcd

Zostaw odpowiedź do Iwona kliszcz