£ 9-12 brutto/h

Bez znajomości języka Anglia praca na produkcji kosmetyków od zaraz w Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leeds
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2020 19:25

Na produkcji kosmetyków potrzebni Polacy do pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Leeds dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeds.

Wynagrodzenie: 9,00 – 12,00 GBP brutto na godz. w zależności od kwalifikacji i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac na produkcji, które dotyczą przygotowywania i pakowania kosmetyków;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne, ustawiał na taśmie puste tuby, napełniał je, przeprowadzał kontrolę jakości kosmetyków, pakował oraz zdejmował z taśmy i paletował;
  • wykonywanie innych zadań w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sprawność manualna;
  • dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 35 GBP na tydzień od osoby albo 50 GBP na tydzień od pary;
  • legalne zatrudnienie;
  • przeszkolenie pracownicze, wprowadzające oraz trening;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc polskich pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu: „Produkcja kosmetyków, Leeds grudzień 2020″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-kosmetykow-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-z-leeds/

Nr ogł.: 2675fc12fa61217a