£ 9,25 brutto/h

Bez znajomości języka Anglia praca na magazynie z napojami od zaraz Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 19:44

Potrzebne od zaraz osoby do pracy w Anglii na magazynie z napojami. Oferta dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Birmingham UK z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na palety przy użyciu ręcznego wózka elektrycznego oraz skanera;
  • ręczne załadowywanie zgrzewek napojów  (mogą one ważyć do 20 kg);
  • owijanie stretchem załadowanych palet;
  • odstawianie gotowych palet w odpowiednie miejsce na terenie magazynu.

Wymagania:

  • zaleta będzie posiadanie doświadczenia oraz przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • zaświadczenie o niekaralności, które będzie nie starsze niż 3 miesiące;
  • pracowitość;
  • szybkość;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • dostępność na przynajmniej 6 miesięcy;
  • wysoka sprawność fizyczna oraz brak problemów z kręgosłupem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy na warunkach brytyjskich;
  • zakwaterowanie w mieszkaniach w cenie 50 GBP na tydzień od osoby;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • możliwość zorganizowania przejazdu do UK dla osób, które są obecnie w Polsce;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta, gdzie 1 GBP = 5 PLN.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem: „Hurtownia napojów Birmingham 2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-birmingham-uk/

Nr ogł.: 3805d0750ed17828

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka Anglia praca na magazynie z napojami od zaraz Birmingham”

  1. Proszę o kontakt 07940780318

Zostaw odpowiedź do Przemyslaw