SEK 28000 mc brutto

Bez języka przy pakowaniu kosmetyków praca w Szwecji od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 20:28

Poszukiwane osoby do pracy w Szwecji bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie aktualne od zaraz ze Sztokholmu z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 28 000 SEK miesięcznie brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca manualna w fabryce kosmetyków;
  • kontrolowanie jakości oraz pakowanie gotowych produktów;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • sprawność manualna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność współpracowania w zespole;
  • zdyscyplinowanie;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy;
  • dokładne szkolenie;
  • uczciwe warunki zatrudnienia;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w cenie 3500 SEK miesięcznie z dostępem do łazienki i kuchni;
  • młody i zgrany zespół współpracowników.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2019.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-sztokholm/

Nr ogł.: 7345d10ee14d55a9

1 odpowiedź aby “Bez języka przy pakowaniu kosmetyków praca w Szwecji od zaraz Sztokholm”

  1. Praca przy produkcji dn. 1 maja 2020 @ 06:45

    jestem zainteresowany
    Mam doświadczenie w pracy przy produkcji
    Jeśli ogłoszenie jest aktualne byłbym wdzięczny za odpowiedz
    Marek Wisniewski

Zostaw odpowiedź do Praca przy produkcji