SEK 138,20 brutto/h

Bez języka praca w Szwecji na produkcji woblerów od zaraz Sztokholm 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2020 18:08

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie w Sztokholmie na produkcji woblerów – przynęt wędkarskich dla dyspozycyjnych pracowników produkcji z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 138,20 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy montowaniu woblerów;
  • zadaniem pracownika będzie także ozdabianie, lakierowanie, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych już produktów;
  • najważniejszym zadaniem będzie montaż haczyków.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • szybkość;
  • doskonała organizacja;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • szwedzką umowę na pół roku;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • wsparcie przy sprawach formalnych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • płatny urlop;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: arbetsmedlet_ab@fastmail.se

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-2020-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-woblerow-od-zaraz-sztokholm/

Nr ogł.: 4375e81e64065396

2 komentarze aby “Bez języka praca w Szwecji na produkcji woblerów od zaraz Sztokholm 2020”

  1. Jestem zainteresowana mieszkam w Szwecji to jest mój nr tel. 0769283519

  2. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt na maila. Andziawici97@gmail.com

Zostaw odpowiedź do Mariola Kerlin Dalecka