SEK 136,80 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Szwecji na produkcji napojów od zaraz Göteborg 2019

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2019 16:55

Od zaraz aktualna praca w Szwecji na produkcji napojów, dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Göteborgu z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę w dobrych warunkach odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Göteborg.

Wynagrodzenie: 136,80 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji napojów, która polega  na obsłudze urządzeń produkcyjnych, dbaniu o ciągłość produkcyjną, kontrolowaniu jakości procesów produkcyjnych, jak i ich wyników, a także wykładanie pustych opakowań na taśmę, obsługa taśmy oraz dbanie o czystość;
  • wykonywanie innych zadań.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane, sumienne i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • samodzielność;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • szwedzkie warunki zatrudnienia;
  • pierwszą umowę próbną na 3 mc;
  • odpłatne zakwaterowanie w odległości 2 – 3 km od fabryki;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w polskim oddziele agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 09/2019

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-na-produkcji-napojow-bez-jezyka-goteborg/

Nr ogł.: 3355d872a2376178

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka praca w Szwecji na produkcji napojów od zaraz Göteborg 2019”

  1. Hej mieszkam w goteborg I szukam pracy proszę o kontak 0739516505t

Zostaw odpowiedź do PaWEL