€ 13,15 brutto/h

Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Ulm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 7 lipca 2020 20:04

Przy pakowaniu kosmetyków samochodowych poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Ulm bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 13,15 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej;
  • praca wykonywana w hali produkcyjnej przy temperaturze pokojowej;
  • do zadań będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości końcowego produktu, a także pakowanie oraz paletowanie zapakowanych już kartonów.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • rzetelność;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • pełna samodzielność;
  • samodyscyplina;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;’
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • próbną umowę na 3 miesiące i możliwość przedłużenia zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur na mc;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • możliwość rozwoju;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w j. polskim, należy wysyłać na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-kosmetykow-samochodowych-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-ulm/

Nr ogł.: 4195f046f9abd347