€ 2300 brutto/mc

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla par na magazynie słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2022 16:06

Hurtownia z Berlina potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie słodyczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przyjmował dostawy i rozładowywał samochody ciężarowe;
  • zbieranie zamówień hurtowych na paletach oraz przenoszenie zgrzewek;
  • zadaniem będzie obsługa sprzętów i komputera oraz przygotowywanie dokumentacji magazynowej;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • uczynność;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie na magazynie;
  • odpowiedzialność;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od pary albo 200 € na mc od osoby;
  • różne szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-jezyka-na-magazynie-slodyczy-od-zaraz-hurtownia-berlin/

Nr ogł.: 613629a10c084683