€ 1850 - 2250 mc

Bez języka praca w Niemczech na magazynie obuwia od zaraz dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 października 2019 20:16

Dla par oferta pracy w Niemczech na magazynie obuwia bez znajomości języka i bez doświadczenia. Zatrudnienie dla magazynierów w Hamburgu od zaraz z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 – 2250 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysłania;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym, rozładowywanie dostaw, pakowanie towarów, zadbanie o porządek na magazynie;
  • wykonywanie innych zadań na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność o zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • solidne i zaangażowane wypełnianie swoich zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę dla par i grup;
  • próbną umowę o pracę, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • prawo do skorzystania z urlopu 30 dni w roku;
  • zapoznanie z obowiązkami oraz pomoc w załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com  z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/a4/10/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-hamburg/

Nr ogł.: 645d9f7227d46ec

1 odpowiedź aby “Bez języka praca w Niemczech na magazynie obuwia od zaraz dla par Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą. CV wysłałam na Wasz adres e-mail.
    Pozdrawiam Katarzyna

Zostaw odpowiedź do Katarzyna