€ 10,35 brutto/h

Bez języka praca w Holandii przy pakowaniu ciastek od zaraz dla par Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Panningen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 grudnia 2019 18:35

Dla par ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w Panningen bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Panningen.

Wynagrodzenie: 10,35 Eur brutto n agodz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się pakowaniem gotowych ciastek – wyrobów cukierniczych.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • darmowy transport do Holandii;
  • brak stawek wiekowych;
  • gwarantowana liczba godzin pracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • stałe zatrudnienie;
  • dodatek do wynagrodzenia, czyli Zorgtoeslag w kwocie 93 Eur na mc;
  • darmowe posiłki, czyli ciasta i sałatki;
  • odpłatne zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach;
  • możliwość dojazdu do pracy służbowymi samochodami;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów;
  • zatrudnienie także dla par;
  • pomoc przy zakładaniu BSN – numeru Sofi;
  • pensją wypłacaną raz w tygodniu;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu;
  • dopłatę do kosztów zakwaterowania.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,7271167

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-panningen/

Nr ogł.: 9575e060e9f0b227